Akuparandaja 2-32S 15A 20A 25A liitiumaku automaatne ekvalaiser HTB-J32S25A
Toote üksikasjad
Tootesildid
Spetsifikatsioonid
Heltec liitiumaku ekvalaiseri spetsifikatsioonid:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Tooteinfo
Brändi nimi: HeltecBMS
Päritolu: Mandri-Hiina
Sertifitseerimine: Elektroonika- ja elektroonikaseadmete jäätmed
Garantii: 3 kuud
MITTEKOHUSTUS: 1 tk
Aku tüüp: Ternaarliitium, liitiumraudfosfaat, titaankoobaltliitium
Nimipinge: Alalisvool 12 V
Remondivahemik: 2-24S/2-32S
Tasakaalustusvool: 15A/20A/25A
Suurus: 360 * 290 * 170 mm
Kohandamine
  • Kohandatud logo
  • Kohandatud pakend
  • Graafika kohandamine
Pakett
1. Akuparandaja *1 komplekt.
2. Antistaatiline kott, antistaatiline käsn ja lainepapist ümbris.
Ostu üksikasjad
  • Kohaletoimetamine alates:
    1. Ettevõte/tehas Hiinas
    2. Laod Ameerika Ühendriikides/Poolas/Venemaal/Brasiilias
    Võta meiega ühendustsaatmistingimuste läbirääkimine
  • Makse: soovitatav on 100% TT
  • Tagastamine ja raha tagastamine: Tagastamise ja raha tagastamise õigus
Omadused
  • Nimipinge: DC12V
  • Remondivahemik: 2-32S
  • Tasakaalustusvool: 15A/20A/25A (reguleeritav)
Tööpõhimõte
① Manuaalne ekvalaiser
② Automaatne ekvaliseerimine
③ Laadimise võrdsustamine
Laengu võrdsustamise seadistusparameetrid on järgmised:
Liitium-raudfosfaadi tasakaaluparameetrid:
Monomeeri ülepingekaitse: 3,650 V Monomeeri ülepinge taastumine: 3,650 V Sundühtlustuspinge: 3,650 V
Tasanduspinge algpinge seatakse stringi pinge madalaimale väärtusele = V, tasandusmonomeeri pinge erinevus: 0,005 V ja tasandusvoolu osakaal: 5% ~ 100%
Kolmekomponendilise liitiumi laadimise ekvalaiseri parameetrid:
Monomeeri ülepingekaitse: 4,250 V Monomeeri ülepinge taastumine: 4,200 V Sundühtlustuspinge: 4,250 V
Tasakaalustamise käivituspinge: 4.000V Tasakaalustamise monomeeri pinge erinevus: 0.005V Tasakaalustamise voolu suhe: 5%~100%
Laadimise tasakaalustamisel tuleb masina esipaneelil olev "aku negatiivne poolus" ühendada aku üldise negatiivse poolusega, laadija negatiivne poolus on ühendatud masina esipaneeli "laadimise negatiivse poolusega" ja laadija positiivne poolus on ühendatud aku positiivse poolusega. Enne tasakaalustatud olekusse sisenemist ei tohi laadimisvool ületada 25A, laadimisvool ei tohi ületada 5A, kui see saavutab tasakaalustatud käivituse (liitiumraudfosfaat 3,450 V / ternaarne liitium 4,00 V), nii et väikese voolu tasakaalu mõju on parem.
Aku võrdsustamise seade (7)
Aku võrdsustamise seade (6)
Mudeli valik
Tehniline register Toote mudel
Mudel HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Kohaldatavad aku stringid 2–24 sekundit 2-32S
Sobiv aku tüüp LFP/NCM/LTO
Maksimaalne tasakaalustusvool 25A 15A 20A 25A
Liitium-raudfosfaadi tasakaaluparameetrid Monomeeri ülepingekaitse: 3,65 V
Monomeeri ülepinge taastumine: 3,65 V
Sunnitud ekvalaiseri pinge: 3,65 V
Tasandusmonomeeri pinge erinevus: 0,005 V
Tasandusvoolu osakaal: 5% ~ 100%
Kolmekomponendilise liitiumi tasakaaluparameetrid Monomeeri ülepingekaitse: 4,25 V
Monomeeri ülepinge taastumine: 4,2 V
Sunnitud ekvalaiseri pinge: 4,25 V
Tasakaalustamise käivituspinge: 4V
Tasandusvoolu suhe: 5% ~ 100%
Suurus (cm) 36*29*17
Kaal (kg) 6.5 9.5
Märkus
② Laadimise tasakaalustamise ajal tuleb seadme esipaneelil olev aku negatiivne poolus ühendada kogu aku negatiivse poolusega, laadija negatiivne poolus ühendada seadme esipaneelil oleva laadimise negatiivse poolusega ja laadija positiivne poolus ühendada aku positiivse poolusega. Laadimisvool ei tohiks enne tasakaaluoleku saavutamist ületada 25 A ja tasakaaluoleku saavutamisel ei tohiks laadimisvool ületada 5 A (liitiumraudfosfaat 3,45 V / ternaarne liitium 4 V). Väikese voolu tasakaalustamise efekt on parem.
③ Valikuline toiteallikas
  • Süsteemi kasutus 0–120 V (kuni 24 s); süsteemi kasutus 0–135 V (kuni 32 s).
  • Ühefaasiline 220 V toiteallikas.